O10/103
Josef Paleček (1932)
LODĚ NA JEZEŘE
1965
Barevná litografie na papíře, 330x620 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "15/100", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Josef Paleček 65".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.