O10/200
Godfried Schalcken, následovník (1643-1706)
PORTRÉT MUŽE SE SVÍČKOU
19. stol.
Olej na dřevě, 21x17 cm. Rámováno. Povrch obrazu je pokrytý jemnou krakeláží.