O10/205
Joža Uprka (1861-1940)
KROJAČKA
1917
Olej na plátně, 84x54 cm, sign. vpravo nahoře monogramem "JP" a dat. tamtéž “17". Rámováno. Konzultováno s PhDr. Jaroslavem Pelikánem.