O10/208
Jaroslav Dvořáček (1908-1980)
PASAČKY KOZ
Olej na kartonu, 20,5x32 cm (výřez rámu), sign. vpravo dole "Jar. Dvořáček". Rámováno, zaskleno. Stav A.