Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma s knížkou

O10/214

František Srp (1895-1943)

DÁMA S KNÍŽKOU

1925
Olej na plátně, 65x76 cm, sign. a dat. vlevo dole "FR. Srp 25". Stav A/B.