O10/218
Alexander Reinhardt (1888-1958)
CHATA V HORÁCH
20. stol.
Olej na kartonu, 23,5x19 cm, sign. vlevo dole "Reinhardt", na zadní straně přípis: "L. P. 1945 koupeno v dražbě", zadní strana opatřena adresným štítkem. Rámováno.
Stav A/B.