O10/219
Jaroslav Šimůnek (1872-1939)
CHALUPY SE STAVIDLEM
Tempera na kartonu, 18,5x22,5 cm (výřez rámu), sign. vpravo dole "J. Šimůnek". Rámováno, zaskleno. Stav A.