O10/231
Pavel Sukdolák (1925)
MĚSTSKÁ ULICE
1946
Tempera na papíře, 40x68 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "P. Sukdolák 46.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.