O10/259
František Hanáček (1954)
DVOJICE OBRAZŮ
Ženy na trhu. Olej na kartonu, 50x69,5 cm, sign. vlevo dole "Hanáček. F". Rámováno. Kytice a červené jablko. Olej na sololitu, 60x41 cm, sign. a dat. vpravo dole "F. Hanáček 85.". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem. Rámováno. Stav A.