O10/305
ČÍŠE LITHYALIN
Čechy, poč. 20. stol.
Zvonovitá číše s hladkým odsazeným hrdlem, zevně fasetovaná, ve spodní části plynule přecházející do rozšířené patky, masivní kobaltové sklo vrstvené lazurami s mramorováním v modrohnědých tónech ve stylu napodobujícím biedermeierový lithyalin, zlacené hrdlo.
V. 12,2 cm.
Neznačeno.