Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů

10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů

Termín konání: 17. 5. 2021 od 15:00 do 7. 6. 2021. Přesný čas konce dražby naleznete u jednotlivých položek a může se s příhozy posunovat.

Termíny výstav: 31. 5. až 4. 6. 2021 od 10 do 17h

O10/300

POHÁR S MEDAILONY

O10/301

POHÁR S RELIÉFNÍM ZLACENÍM

O10/302

POHÁR SE ZLACENOU ŘEZBOU

O10/303

VÁZA S RUBÍNOVOU LAZUROU

O10/304

DÓZA

O10/305

ČÍŠE LITHYALIN

O10/306

DVOJICE SKLENIC V BIEDERMEIEROVÉM STYLU

O10/307

DVOJICE MALOVANÝCH SKLENIC - HISTORISMUS

O10/308

MALOVANÁ VÁZA

O10/309

TROJICE MALOVANÝCH VÁZ

O10/310

ČTVEŘICE VÁZ V SECESNÍM TVAROSLOVÍ

O10/311

SECESNÍ NÁSTOLEC

O10/312

NÁSTOLEC

O10/313

NÁSTOLEC DUPLEX

O10/314

VÁZA VE STYLU ČERVENÉHO HYALITU

O10/315

POHÁR S VÍKEM

O10/316

František Pazourek (1905-1997)

VÁZA A POPELNÍK ZE SÉRIE INGRID

O10/317

DÓZA LISOVANÉ SKLO

O10/318

NÁSTOLEC

O10/319

DVOJICE MISEK

O10/320

KORBEL S ŘEZBOU

O10/321

DVOJICE KORBELŮ

O10/322

DVOJICE KORBELŮ

O10/323

PĚTICE KARAF

O10/324

DŽBÁN

O10/325

ČTVEŘICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ

O10/326

SOUBOR SKLA

O10/327

SOUBOR SKLENĚNÉHO NÁDOBÍ

O10/328

TROJICE UPOMÍNKOVÝCH TALÍŘKŮ

O10/329

VÁZA S ŘEZBOU

O10/330

Pavel Hlava (1924-2003)

VÁZA "KAPKA"

O10/331

DVOURAMENNÝ SVÍCEN

O10/332

TĚŽÍTKO MILLEFIORI

O10/333

Jan Jendis Schovánek

TOTO STOLETÍ

O10/334

ŽARDINIÉRA