Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Číše lithyalin

O10/305

ČÍŠE LITHYALIN

Čechy, poč. 20. stol.
Zvonovitá číše s hladkým odsazeným hrdlem, zevně fasetovaná, ve spodní části plynule přecházející do rozšířené patky, masivní kobaltové sklo vrstvené lazurami s mramorováním v modrohnědých tónech ve stylu napodobujícím biedermeierový lithyalin, zlacené hrdlo. V. 12,2 cm. Neznačeno. Stav A.