O10/308
MALOVANÁ VÁZA
Čechy, posl. třetina 19. stol.
Váza z mléčného skla, foukaná do formy, zdobená na růžovém fondu malbou barevnými emaily s motivy volavky v rákosí u vody a drobnějších ptáků na kvetoucím stromě, okolo patky a ústí révové bordury a zlacené linky.
V. 35 cm.
Neznačeno.