Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástolec duplex

O10/313

NÁSTOLEC DUPLEX

Patrně sklářská škola Kamenický Šenov, žákovská práce brusičského oddělení, 40. léta 20. stol.
Hlubší mísa z bezbarvého skla podjímaného kobaltem, broušená, zevně fasetovaná - včetně vyšší patky z oranžové skloviny, jejichž kombinací vzniká v okrajových partiích efekt zelené barvy. V. 16 cm. Neznačeno. Stav A.