O10/315
POHÁR S VÍKEM
Severní Čechy, Kamenický Šenov nebo Nový Bor, ca 1930
Zvonovitý pohár na fasetované noze z temně fialového skla, broušený, kupa, patka i klenuté víko jsou zdobeny pásem leptaného a zlaceného dekoru s figurálními a rozvilinovými motivy.
V. poháru 19,5 cm, celková v. 28,5 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.