Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár s víkem

O10/315

POHÁR S VÍKEM

Severní Čechy, Kamenický Šenov nebo Nový Bor, ca 1930
Zvonovitý pohár na fasetované noze z temně fialového skla, broušený, kupa, patka i klenuté víko jsou zdobeny pásem leptaného a zlaceného dekoru s figurálními a rozvilinovými motivy. V. poháru 19,5 cm, celková v. 28,5 cm. Neznačeno. Stav A/B.