O10/319
DVOJICE MISEK
Jižní Čechy, 19. stol.
Dvojice hlubších kónických misek z bezbarvého skla, broušených, zvnějšku fasetovaných do dvanáctistěnu, zoubkovaný zlacený okraj, matně řezaný dekor florálních rozvilin.
V. 7 cm, Ø 12 cm.
Neznačeno.