Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Korbel s řezbou

O10/320

KORBEL S ŘEZBOU

Posl. třetina 19. stol.
Půllitrový korbel z bezbarvého skla, broušený, zvnějšku fasetovaný, na rozšířené patce lemované broušenými olivkami a s hvězdicí na podední, ucho opatřeno cínovou montáží se skleněným víčkem a ozdobnou palcovou opěrkou, plášť je zdoben matnou řezbou scény jelena s pasoucí se laní v lese. V. 22 cm. Neznačeno. Stav B.