O10/324
DŽBÁN
Čechy, okolo 1900
Džbán z čirého skla, kónického tvaru s hutně nataveným uchem, matovaný, zlacený a malovaný florálními motivy v opakních barevných emailech.
V. 28,5 cm.
Neznačeno.
Stav C.
Prasklina pod uchem, oděrky v malbě.