Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza "kapka"

O10/330

Pavel Hlava (1924-2003)

VÁZA "KAPKA"

Čechy, 2. pol. 20. stol. (návrh 60. léta 20. stol.)
Ze stran hraněná a ve spodní části zaoblená kónická váza na jednu květinu, hutně tvarované a ručně broušené masivní sklo typu Sommerso, bezbarvé, modře nabíhané a podjímané rosalínem, mírně zešikmené hrdlo. V. 26 cm. Neznačeno. Stav A/B. Dva drobné odštěpky.