O10/330
Pavel Hlava (1924-2003)
VÁZA "KAPKA"
Čechy, 2. pol. 20. stol. (návrh 60. léta 20. stol.)
Ze stran hraněná a ve spodní části zaoblená kónická váza na jednu květinu, hutně tvarované a ručně broušené masivní sklo typu Sommerso, bezbarvé, modře nabíhané a podjímané rosalínem, mírně zešikmené hrdlo.
V. 26 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.
Dva drobné odštěpky.