O10/331
DVOURAMENNÝ SVÍCEN
Jaroslav Svoboda AGS, Karlov u Žďáru nad Sázavou,
20. stol.
Stolní svícen se dvěma asymetricky tvarovanými rameny, zakončenými kalichovitými svícníky, kobaltově modré a bezbarvé hutní sklo, vzorové č. 379423-m.
V. 22,5 cm.
Neznačeno.