Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvouramenný svícen

O10/331

DVOURAMENNÝ SVÍCEN

Jaroslav Svoboda AGS, Karlov u Žďáru nad Sázavou,
20. stol.
Stolní svícen se dvěma asymetricky tvarovanými rameny, zakončenými kalichovitými svícníky, kobaltově modré a bezbarvé hutní sklo, vzorové č. 379423-m. V. 22,5 cm. Neznačeno. Stav A.