O10/334
ŽARDINIÉRA
Čechy, 2. pol. 20. stol.
Váza z masivního bezbarvého skla, cylindrický tvar na nízké patce, bohatý broušený dekor svislých žeber, malých a větších čoček a nepravidelných řetízkových výbrusů v hranách jednotlivých faset.
V. 18 cm, Ø 21 cm.
Neznačeno.
Odštěp při spodním okraji.