O10/402
STOLNÍ HODINY
Čechy, 20. stol.
Keramické stolní hodiny završené figurkou sedícího putta s květinovou girlandou, na bílé glazuře barevně malované detaily.
V. 21 cm.
Neznačeno.
Hodiny nefunkční.