O10/404
Ludvík Siegel (1891-1956)
SOUBOR FIGURÁLNÍ KERAMIKY S RYBÁŘSKOU TÉMATIKOU
Morava, pol. 20. stol.
Sedící rybář s udicí, pstruh, dvojice pstruhů, kapr, hlava štiky - popelník, okoun, ledňáček, ryba - stojánek. Keramika glazovaná, barevně malovaná v přirozených tónech.
V. max. 21,5 cm, d. max. 29,5 cm.
Některé kusy signovány "L. Siegel" nebo "LS" s datací 1951-1954.
Stav A-C.