O10/407
SADA JÍDELNÍCH TALÍŘŮ
Anglie, Stoke-on-Trent, Longton, Bridgwood & Son,
ca 20. léta 20. stol.
6 hlubokých a 6 mělkých talířů z měkké kameniny, tištěný a ručně kolorovaný dekor v orientálním stylu, tzv. indiánské květy.
Ø 26 cm.
Tištěná značka: BRIDGWOOD ENGLAND „INDIAN TREE“.
Stav restaurováno.
Ca 1/2 kusů poškozená.