Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada jídelních talířů

O10/407

SADA JÍDELNÍCH TALÍŘŮ

Anglie, Stoke-on-Trent, Longton, Bridgwood & Son, ca 20. léta 20. stol.
6 hlubokých a 6 mělkých talířů z měkké kameniny, tištěný a ručně kolorovaný dekor v orientálním stylu, tzv. indiánské květy. Ø 26 cm. Tištěná značka: BRIDGWOOD ENGLAND „INDIAN TREE“. Stav restaurováno. Ca 1/2 kusů poškozená.