Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor lidové keramiky

O10/411

SOUBOR LIDOVÉ KERAMIKY

Morava, 20. stol.
Mísa s prořezávaným okrajem, dvouuchá váza, dvouuchý hrnec s pokličkou a stolní lampa ve tvaru džbánku. Keramika malovaná kontrastními barevnými glazurami v pruzích se stékaným efektem. V. max. 28,5 cm, Ø max. 31 cm. Neznačeno. Stav A-B.