Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor dezertních talířků

O10/426

SOUBOR DEZERTNÍCH TALÍŘKŮ

Německo, Nymphenburg, Staatliche Porzellan-Manufaktur, A. Bäuml, a Slezsko, Waldenburg (Wałbrzych), Krister Porzellan-Manufaktur, po r. 1920 a 19. / 20. stol.
Pětice dezertních talířů s reliéfně zdobeným pletivovým okrajem, bílý porcelán, v zrcadle barevně malované ovocné motivy, zlacená obruba. - Čtyři ploché dezertní talíře s jemně zvednutým, reliéfně tordovaným okrajem, bílý porcelán, barevný obtiskový dekor drobných kvítků, zlacený okraj. Ø 21,3 cm a 19,5 cm. Zeleně tištěná a vtlačená podglazurní značka štítu, štětcové zn. "320 / 4". - Zeleně tištěná podglazurní značka "KPM", červeně psaná čísla "11514.". Stav A-B.