Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lázeňský pohárek

O10/429

LÁZEŇSKÝ POHÁREK

Německo, 19. / 20. stol.
Lázeňský upomínkový pohárek cylindrického tvaru, na nízké patce, s uchem a s lehce rozšířeným hrdlem, bílý porcelán, tištěný a kolorovaný dekor s motivem veduty německého lázeňského města ve florálním rámci. V. 12 cm. Stav A/B. Setřené zlacení.