O10/503
ZRCADLO BIEDERMEIER
Střední Evropa
20.-30. léta 19. stol.
Salónní zrcadlo v dřevěném rámu dýhovaném třešňovou dýhou s černými linkami a rohovými kazetami. Bronzové rozety v rozích, nad horní římsou luneta s intarzovaným vějířem z ořechové a javorové dýhy. 117x64 cm.
Stav restaurováno.