Hlavní stránka > Aukce > 13. Fotografie, práce na papíře a vzácné tisky > Musaion – Sborník pro moderní umění

O13/014

MUSAION – SBORNÍK PRO MODERNÍ UMĚNÍ

1921
Vel. 260 x 175 mm. Svazek II. z jara 1921. Existují pouze dva svazky. Těžištěm tohoto sborníku je moderní umění. Rediguje Dr. Karel Čapek. 1 x orig. grafická příloha RUDOLF KREMLIČKA, Myčky, litografie, sign. v kameni. Četné reprodukce v textu a na přílohách (KUBIŠTA; JOSEF CHOCHOL; B. FEUERSTEIN; KREMLIČKA; F. L. WRIGHT; L. CHAULIAC); text mj. Karel Teige: Obrazy a předobrazy; obálka a titulní list (linoryty) VLASTISLAV HOFMAN. Vydalo Aventinum v Praze. Perfektní stav.

Vyvolávací cena: 800 Kč

Skončeno