O13/194
Jan Steklík (1938)
STŘIH NA KRAJINU
1986
Kresba barevnými tušemi na papíru, 420x295 mm, sign. vpravo dole "STEKLÍK", zn. a dat. na zadní straně "26. III. 1986".