Hlavní stránka > Aukce > 13. Fotografie, práce na papíře a vzácné tisky > Střih na krajinu

O13/194

Jan Steklík (1938)

STŘIH NA KRAJINU

1986
Kresba barevnými tušemi na papíru, 420x295 mm, sign. vpravo dole "STEKLÍK", zn. a dat. na zadní straně "26. III. 1986".