Hlavní stránka > Aukce > 13. Fotografie, práce na papíře a vzácné tisky > Vlny

O13/199

Jaroslav Kruis (1917-1997)

VLNY

1961
Monotyp na papíru, 510x330 mm, sign. vlevo dole pod tiskem tužkou "Jaroslav Kruis", zn. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Monotyp 1961".