O13/199
Jaroslav Kruis (1917-1997)
VLNY
1961
Monotyp na papíru, 510x330 mm, sign. vlevo dole pod tiskem tužkou "Jaroslav Kruis", zn. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Monotyp 1961".