O13/235
Miloslav Sonny Halas (1946-2008)
V DIVNÉM PROPLETENCI MATKA VENCI
1971
Koláž na papíru, 260x220 mm, zn. vlevo dole tužkou „V divném propletenci matka Venci“. Sign. a dat. vpravo dole tužkou „Halas 71“.
Paspartováno.
Miloslav Sonny Halas - malíř, sochař, restaurátor, performer a konceptuální umělec, rodák z Tišnova, žijící a tvořící v brněnské Kamenné kolonii.