Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nápojový servis

O14/008

NÁPOJOVÝ SERVIS

Čechy, Stará Role, Augustin Franz Nowotny, továrna fajánse a porcelánu, 2. třetina 19. stol.
Nekompletní servis v druhorokokovém tvarosloví obsahuje 5 zvonovitých šálků se 4 podšálky, mlékovku a konvici hruškovitých tvarů s boltcovými uchy, bílý porcelán s jemným vertikálním žebrováním, zdobený stylizovanou florální malbou v tónech purpurové, modré a zelené, doplněnou zlacenou štafáží a obrubami. V. šálku 6 cm, v. konvice 20,5 cm, Ø podšálku 15 cm. Vtlačené značky "A. NOW.", "A:N:", "VII / R" a "83.", štětcové zn. "622." a "8". Stav A-B. 1 podšálek naprasklý a drobný odštěp na víčku konvice.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Nejvyšší příhoz: NSVW  500 Kč
31 příhozů
Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.