Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malovaná váza

O14/036

MALOVANÁ VÁZA

Jižní Čechy, Adolfov u Vimperka, 70. léta 19. stol.
Váza z bílé opalínové skloviny, barevně vrstvená rosalínem, na pohledové straně zdobená medailonem s motivem pestré květinové kytice malovaným emaily, okolo zlacený lístkový ornament. V. 23,5 cm. Štětcová značka "7.". Stav A.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Nejvyšší příhoz: ODPS  1 500 Kč
1 příhoz
Prodáno