Hlavní stránka > Aukce > 14. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malovaná váza

O14/036

MALOVANÁ VÁZA

Jižní Čechy, Adolfov u Vimperka, 70. léta 19. stol.
Váza z bílé opalínové skloviny, barevně vrstvená rosalínem, na pohledové straně zdobená medailonem s motivem pestré květinové kytice malovaným emaily, okolo zlacený lístkový ornament. V. 23,5 cm. Štětcová značka "7.". Stav A.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Probíhá
Končí 31. 10. 2021. 18:00:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.