Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Nástolec historismus

O14/089

NÁSTOLEC HISTORISMUS

Střední Evropa, konec 19. stol.
Dekorativní nástolec sestává z misky z bezbarvého skla vrstveného bílým opálem a zelenkavou sklovinou, s výrazným, rubínově nabíhaným a lipnovaným šestilaločným okrajem, celek matovaný, na svrchní straně zdobené ornamentální a květinovou malbou opakními barevnými emaily se zlacením, osazené na vyšší balustrové noze s vyšší zvonovitou základnou z obecného kovu. V. 18 cm, Ø 18,5 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: FIWZ  900 Kč
30 příhozů
Prodáno