O14/102
STŘÍBRNÝ NÁSTOLEC
Itálie,
20. stol.
Hlubší mísa kruhového půdorysu na vyšší patce, reliéfně žebrovaná, v horní části formovaná do čtyřlistu. Ag 800/1000, celková hmotnost 927,95 g, Ø 25 cm, v. 18,5 cm, italské výrobní značky a ryzostní číslo.
Osvědčení puncovního úřadu.