O14/103
STŘÍBRNÝ NŮŽ NA DOPISY "GUCCI"
Itálie,
20. stol.
Elegantní nožík na otevírání obálek, stříbrná ergonomicky tvarovaná rukojeť s nepravidelným šupinovým vzorem a zlacenými konci, Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 45,65 g, d. 25,7 cm, značeno: "GUCCI MADE IN ITALY", ryzostní číslo a italská výrobní značka.
Osvědčení puncovního úřadu.