O14/128
DVĚ ROHOVÉ KONZOLY
20.-21. stol.
Dvě rohové konzoly z polychromovaného a řezbou zdobeného lipového dřeva se zlacenými, resp. stříbřenými motivy klasicistního a barokního tvarosloví.