Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Stolní lampa

O14/131

STOLNÍ LAMPA

Evropa, 20. stol.
Stolní lampa s nohou soustruženou z ořechového dřeva, s plátěným stínítkem. V. 75 cm. Stav C. Poškozené stínítko.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Nejvyšší příhoz: AFBU  300 Kč
1 příhoz
Prodáno