O14/148
Miroslav Netík (1920-?)
POHLED NA BRNO
1963
Akvarel na papíru, 485x650 mm, sign. a dat. vpravo dole "M. Netík 63.". Verso autorský štítek a razítko "PŘIJATO UMĚLECKOU KOMISÍ ČESKÉHO FONDU VÝTVARNÉHO UMĚNÍ ČFVU BRNO" s datem "2. června 1964".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.