Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohled na Brno

O14/148

Miroslav Netík (1920-?)

POHLED NA BRNO

1963
Akvarel na papíru, 485x650 mm, sign. a dat. vpravo dole "M. Netík 63.". Verso autorský štítek a razítko "PŘIJATO UMĚLECKOU KOMISÍ ČESKÉHO FONDU VÝTVARNÉHO UMĚNÍ ČFVU BRNO" s datem "2. června 1964". Paspartováno, rámováno, zaskleno.