O14/150
Jarmila Čermáková (1934)
PRAŽSKÉ MOTIVY
3 barevné lepty na papíru, 180x110 mm, 180x110 mm, 90x70 mm, vlevo dole pod tiskem značeno "aut. list", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "J. Čermáková". Stav A.