Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Král David

O14/155

Josef Liesler (1912-2005)

KRÁL DAVID

Linoryt na papíru,103x76 mm, sign. pod tiskem tužkou uprostřed dole "Liesler". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 300 Kč

Skončeno