O14/159
Jindřich Havlíček (1882-?)
KAŠTEL LUKŠIĆ
1924
Olej na kartonu, 25x33 cm, sign. a dat. vpravo dole: "J. HAVLÍČEK 24". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem s přípisem: "Bonacco Kaštel Lukšić, 1924". Rámováno.