O14/160
Eduard S. Kostrhon (1910-1966)
VYSOČINA
1939
Olej na plátně, 65x85,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. Kostrhon 39“. Rámováno.
E. S. Kostrhon - brněnský malíř, studoval architekturu na technice v Praze. Účastnil se výstav S.V.U. a Zlínských salonů.