Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů
14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů
Termín konání: 18. 10. 2021. 18:00:00 — 31. 10. 2021 do 31. 10. 2021. Přesný čas konce dražby naleznete u jednotlivých položek a může se s příhozy posunovat.
O14/134
ARTE ITALIANA, DECORATIVA E INDUSTRIALE, 4 ROČNÍKY
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/135
August Prokop (1838-1915)
ARCHITEKTONICKÁ STUDIE KE KATEDRÁLE SV. PETRA A PAVLA V BRNĚ
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/136
DER ARCHITEKT, ROČNÍK VII.
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/137
DER DEUTSCHE JÄGER, LOVECKÝ MAGAZÍN
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/138
BRNĚNŠTÍ STŘELCI, 1892
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/139
DEVĚT DEKORATIVNÍCH TISKŮ Z BRITÁNIE
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/140
Nicolaes de Bruyn (1571-1656)
ŽÁNROVÉ HISTORICKÉ TISKY Z RŮZNÝCH ZEMÍ 16. AŽ 19. STOLETÍ
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/141
37 TISKŮ VEDUT Z RAKOUSKA, ŠVÝCARSKA, ITÁLIE, NĚMECKA
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/142
OCELORYT Z CHAMPAGNE
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/143
SECESNÍ VZORNÍKY
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/144
TŘIKRÁT AKVAREL OVOCE
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/145
Jindřich Havlíček (1882-?)
CHALUPY S HLINĚNÝMI STŘECHAMI I.
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/146
Eduard Milén (1891-1976)
LETNÍ KRAJINA
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/147
Eduard S. Kostrhon (1910-1966)
RYBOLOV
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/148
Miroslav Netík (1920-?)
POHLED NA BRNO
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/149
Jaroslav Novák (1890-1943)
PĚT LITOGRAFIÍ PRAHY
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/150
Jarmila Čermáková (1934)
PRAŽSKÉ MOTIVY
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/151
PRAŽSKÉ MOTIVY, TŘI GRAFICKÉ LISTY - RŮZNÍ AUTOŘI
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/152
Aleša Vaic (1920-2009)
STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/153
Otakar Hauska (1874-1926)
VRANOV NAD DYJÍ
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/154
Michael Florian (1911-1984)
PANNA MARIA VRANOVSKÁ
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/155
Josef Liesler (1912-2005)
KRÁL DAVID
Pro cenové údaje se přihlaste
O14/156
Jarmila Čermáková (1934)
PO DEŠTI
Pro cenové údaje se přihlaste