Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > EISGRUB - LEDNICE

O16/013

Johann Höfelich (1796-1849)

EISGRUB - LEDNICE

19. stol.
Litografie na papíře, zn. vlevo dole v tiskové ploše "Gust. Reitter del. u. lith." a vpravo dole "Gedr. b. J. Höfelich".

Vyvolávací cena: 250 Kč

Probíhá
Končí 12. 12. 2021. 14:12:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.