Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Interiér zámku

O16/019

Franz Poledne (1873-1932)

INTERIÉR ZÁMKU

Kombinovaná technika - akvarel a kvaš na kartonu, 319x240 mm, sign. vpravo dole "FRANZ POLEDNE". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Franz Poledne - rakouský malíř a ilustrátor.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Skončeno