Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Nebezpečný pád "La Chute dangereuse"

O16/034

Nicolas de Launay (1739-1792)

Georges-Frédéric Meyer (1735-1779)

NEBEZPEČNÝ PÁD "LA CHUTE DANGEREUSE"

Kolorovaná mědirytina na papíře, tisk: 285x415 mm, list: 400x490 mm. Rámováno, zaskleno. Drobné trhliny a poškození , restaurováno podlepením a doplněním hmoty ze zadní strany.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Probíhá
Končí 12. 12. 2021. 14:33:59 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.